Saksa elu

Taas on aeg ühe blogi postituse jaoks ning aeg rääkida millega ma olen siin mitu kuud tegelenud ja kuidas mul läheb, kuna juba on pool minu vahetusaastast läbi. Pean ka vabandama kui natuke vigaselt kirjutan, kuna ega kui ühte keelt kaua ei räägi siis hakkab see vaikselt ununema ;). Siiamaani naudin ma Saksa elu täies hoos ja ma olen väga kindel, et niimoodi läheb see ka järgmisel pool aastal.

Ma siin pikka juttu ei hakka rääkima, ma lasen parem piltidel rääkida kuidas mul siin läheb ja millega ma tegelen. Järgmised pildid on tegevused millega ma olen tegelenud septembrist jaanuarini.

Esimesel pildil näete Hannoveri Rathausi, mis on üpris suur ja kena. Järgmisel kahel pildil on väike matka käik ajal kus õitsesid sellsised ilusad kenad lillad taimed. Neljandal pildil olime me Schützenfestil, see on selline küla pidu, kus kogu küla saab kokku ja tähistab ning pildil olen ma oma kahe Host õega.

Ma külastasin ka Oktoberfest ja see oli tõesti üks võimas kogemus, nii palju rahvast pole ma varem näinud ühes kohas. Me käisime ka veel Münchenis ringi ning vaatasime igasuguseid vaatamisväärsusi, mis olid kõik üpris kenad ja mille ajalugu oli ka väga põnev.

Esimesel pildil on Rahvastelahingu monument, mis oli hiiglaslik ja seal sees ringi käia oli väga põnev, ma pole varem sellist monumenti näinud nii et see oli hea uus kogemus. Järgmisel kahel pildil on minu külastus Hamelnis, rotipüüdja linnas kus nägin ka rotipüüdjat isiklikult. Viimasel pildil olen mina Põhjamere ääres. Põhjameri on üpris tühi, kuna seal pole ühtegi saart näha, aga sellegipoolest oli see väga kena koht ühe pikka jalutuskäigu jaoks.

Halloweenil tegin esimest korda ka oma kõrvitsa, mis tuli minu arvates päris hästi välja, aga ega see kerge töö ei olnud, aga see oli seda väärt.

Käisin ka Harzi mäestikul matkamas ja nägin seal isegi lund mis oli väike üllatus. Tippu jõudes oli tunne päris hea, kuna suur mäestik sai vallutatud ja siis oli ainult vaja tagasi alla jõuda mis läks muidugi palju kiiremini.

Nendel piltidel on igasugused ühis tegevusi mida me oleme koos perega teinud.

Kurb on juba mõelda, et peagi jääb see Saksa elu selja taha, aga kõik need kogemused mis ma siit saan on kindlalt väga kasulikud tuleviku jaoks ning muidugi olen ma siit ka väga palju sõpru saanud kellega ma veedan pidevalt aega ja veel palju väga toredaid asju on siin.

Tänan, et minu blogi lugesid ja peatse kohtumiseni.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: